Informace
CZ > Informace > Překladatelé a tlumo?níci v EEL

Překladatelé a tlumo?níci v EEL

  • Böhme, Martina

mail: boehme.martina@gmail.com

mobil: +49 175 41 40 750

 

  •  Böttcher, Claudia

mail: cb.boettcher@t-online.de

soudní tlumo?ník / překladatel ?eština

angli?tina na vyžádání, bez názvu, znalosti získané během pracovních pobytů v USA a Asii

 

 
  • Brenner, Jana

mail: info@tschechisch-oberlausitz.de

mobil: +49 176 289 208 54

www.tschechisch-oberlausitz.de

  

  • Dietrich, Sven

mail: sven.dietrich@dietrich.cz

mobil: +420 603 854 795

 

  • Fielko, Eva

tlumo?nice: ?eština, něm?ina, angli?tina

mobil:+420 724 307 295

mail: eva.fielko@seznam.cz

www.fielko.cz

  • Mgr. Gabriela Glöcknerová

 

soudní překladatelka pro ?eský jazyk

Kohlbergstraße 3  | 01796 Pirna

Tel.: 0049 152 3848 7453

E-Mail: info@uebersetzungen-gloeckner.de

www.uebersetzungen-gloeckner.de


 

  • Gritzner, Rena

mail: Rena.Gritzner@mailbox.tu-dresden.de

překlady: ?eština -> něm?ina, polština-> něm?ina


 

  • Hrabcová, Tereza

mail: tereza.hrabcova@ujep.cz

mobil: +420 608 768 852

 

  • IN-TRANSLATIONS GmbH / překladatelské služby

World Trade Center / Ammonstraße 70 / D-01067 Dresden

fon +49- (0)351-48 28 770

fax +49- (0)351-48 28 771

office@in-translations.com

www.in-translations.com

 

  • Jablonovská, Martina M.A.

mail: jablonovska.martina@gmail.com

tel.: +420 724 791 378

překlady a konferen?ní tlumo?ení: ?eština - něm?ina

  • Krötzsch, Jana
mail: jana.kroetzsch@linguata.net
tel.: +49 (0)351 326 32 00
mobil: +49 179 593 40 28
www.linguata.net
 
  • Lerndorfer, Debora

mail : Debora.lerndorfer@gmx.de 

mobil D: +420 176 66650776

překladatelka a tlumo?nice pro jazyk německý / ?eský

 
  • Lipanská, Bianca
mail: contact@biancalipanska.com 
mobil CZ: +420 604 600 788
mobil D: +49 176 23 53 69 71 www.biancalipanska.com
překlady a konferen?ní tlumo?ení: ?eština - něm?ina - angli?tina
  • Mainer, Barbara

mail: barbara.mainer@gmail.com

mobil CZ: +420 736 524 039

profesionální tlumo?ení a překlady ?eština - něm?ina
 
  • Matern, Martina

mail: martina.matern@web.de

tel.: +49 (0)351 6441398

mobil: +49 177 263 53 81

překlady a konferen?ní tlumo?ení: ?eština - něm?ina

 

  •  Milde, Iris

mail: post@irismilde.de

tel.: +49 17620325801

překladatelka a tlumo?nice pro jazyk německý / ?eský

  

  • Moudrý, Lubomír
  • Moudrá, Markéta

překlady angli?tina <- > ?eština, něm?ina <-> ?eština, slovenština -> angli?tina

zkušenosti s navrhováním a podáváním žádostí o příspěvek z fondů EU

kontakt www.naturtrans.cz

 

  • Mudrochová, Soňa

mail: sona.mudrochova@gmail.com

mobil: +420 774 707 367
překlady/ tlumo?ení - projektová manažerka

 

  • Najmanová, Šárka

mail: ichbin@sarkanajmanova.de

tlumo?ení a překlady ?eština - něm?ina

další služby naleznete na internetových stránkách www.sarkanajmanova.de

  • Naumann, Alena

mail: alena.naumann@googlemail.com

 

  • Nesládková, Martina

mail: nesladkova.martina@seznam.cz

mobil: +420 737 173 727

překlady  

 
 

  • Oleárniková, Jitka

mail: olearnikova@tschechischesbuero.de; info@dolmetscher-dresden.de

mobil: +49 172 79 77 931

tel.: +49 (0) 351 - 309 250 63

www.tschechischesbuero.de

 

  • Rejzkova, Jana

mail: rejzkova@hotmail.com

mobil: +49 175 459 44 39
překlady: něm?ina/ ?eština/ angli?tina

 

  • Řežňáková, Michaela

mail: Michaela.Reznakova.czech@seznam.cz

mobil: +420 736 783 021

překlady: ?eština, slovenština, něm?ina

  • Sochová, Petra

mail: petra@sochova.eu

tel. +420 607 957 045, +420 487 868 768

www.sochova.eu

překlady/tlumo?ení


 

  • Staňková, Olga
  • Staněk, Ondřej

adresa: U Mrázovky 16, CZ - 150 00 Praha 5

mobil Olga: +420 602 654 472

mobil Ondřej: +420 602 277 061

překlady/ tlumo?ení, atd.

http://www.ondrej-stanek.cz/Internet_Firma_Volny/Index.html

  
 

  • Westphälinger, Thomas

mail: twestphaelinger@web.de

tel.: +49 351 - 84 00 716

mobil: +49 179 185 0 591

fax.: +49 351 863 59 042

překlady/ tlumo?ení - D-CZ

  • Zepak, Elke

Mail: elke.zepak@t-online.de

Telefon: +49 176 948 534 20

překlady: něm?ina, ?eština, angli?tina, ruština



Chcete být přijmutí do seznamu? Obraťte se na paní Richter, tel. +49 351 - 482 878 15 nebo nás kontaktujte e-mailem: richter@elbelabe.eu.

© 2008 WebActive s.r.o.